Drevené hračky, Kojenecké oblečenie, Kožené oblečenie, Kožené výrobky, Spracovanie dreva, Rastlinný a živočíšny olej, Bambusové a drevené remeselné výrobky, Drevené uhlie, Olej na kúrenie, Mazací olej, Kancelársky nábytok, Zrkadlo, Drevený a bambusový stolný riad, Ostatné, Aukcie, Plynoservis, Kancelárska budova
casa-delle-aste-srl.italiantrade.sk
CASA DELLE ASTE srl
3, reg. Borgnalle
Aosta
111 00
internet:
www.casa-aste.com
Sme špecialisti na rustikálny nábytok. Ponúkame nový aj použitý rustikálny nábytok z Holandska. Rustikálny nábytok ponúkame na ploche viac ako 1000 m2 a dopravu v regióne poskytujeme zdarma.
Dodávame zdravotnícke lôžka rôzných typov pre lôžkové oddelenia, JIP, vyšetrovacie zdravotnícke lôžka, polohovateľné zdravotnícke lôžka. Vyrábame zdravotnícky nábytok pre nemocnice, kliniky, štandardné ambulancie a odborné vyšetrovne. Zdravotnícke stoličky.